Wydawać by się mogło, że starzenie się skóry to proces dotyczący kobiet w dojrzałym wieku. Tymczasem zmarszczki to problem, który dotyczy także osób dwudziestoletnich. To właśnie wówczas wewnątrz cery zawiązują się pierwsze procesy starzenia, niszczące naturalne włókna kolagenowe i zwiększające ich wiotkość. Choć wydaje się, że wypełnianie zmarszczek powinno odbywać się dopiero w podeszłym wieku, to jest ono zalecane nawet od 30 roku życia. Dlaczego warto zdecydować się na zabiegi na twarz z profesjonalnej kliniki?

Bez użycia skalpela

Zaletą wypełniania zmarszczek, które proponuje gabinet medycyny estetycznej jest przede wszystkim możliwość ich zniwelowania bez użycia skalpela. Podobnie jak wypełnianie ust, tak usuwanie zmarszczek odbywa się za pomocą wstrzykiwania pod powierzchnie skóry odpowiedniej substancji pobudzającej cerę do odbudowywania naturalnie występujących tkanek. W zależności od technik stosowanych przez kosmetologa, a także indywidualnych preferencji pacjenta substancją tą jest botoks lub kwas hialuronowy. Są one skuteczne zarówno w usuwaniu zmarszczek mimicznych, jak i innych oznak starzenia.

Długotrwałe efekty

Przeprowadzony za pomocą igły lifting twarzy daje efekty na długo. Poszczególny zabieg wykonywany w klinice może utrzymywać się nawet do kilku miesięcy. Co warte uwagi, wstrzykiwane substancje nie są dla organizmu niebezpieczne, jeśli zabieg wykonuje doświadczony kosmetolog. Zmarszczki mimiczne i wiotka skóra nie muszą być dłużej Twoim problemem. Zgłoś się do kliniki medycyny estetycznej.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...