Im więcej pacjentów w klinikach medycyny estetycznej, tym większe przeświadczenie kosmetologów, że nie ma dolegliwości, której nie da się usunąć. Obok profesjonalnych zabiegów, takich jak walka z nadpotliwością, czy usuwanie blizn w gabinetach możliwa jest także korekcja nosa bez używania skalpela. Czy jest możliwe, by usunąć niechciany garb na nosie lub zmienić kształt nosa bez specjalistycznego zabiegu chirurgicznego? Okazuje się, że medycyna estetyczna znalazła skuteczne rozwiązanie w tym zakresie.

Wyjątkowy kwas hialuronowy

Wykonywana przez lekarzy korekta nosa może opierać się na tej samej technice, co lifting twarzy. Mowa oczywiście, o korekcie kształtu nosa za pomocą kwasu hialuronowego. Wszechstronne zastosowania tej substancji sprawiły, że za jej pomocą wykonuje się także korygowanie niechcianych kształtów na twarzy. Modelowanie nosa kwasem hialuronowym to zabieg wymagający odpowiedniego przygotowania ze strony lekarza medycyny estetycznej. Musi on określić, w jakich miejscach wykonać zastrzyki, by korekta przegrody nosowej była bezpieczna dla pacjenta, a przede wszystkim przyniosła oczekiwane korzyści.

Pozbądź się kompleksów

Korekta nosa kwasem hialuronowym nie wymaga przechodzenia przez uciążliwy proces rekonwalescencji. Za jej pomocą można zniwelować widoczne zniekształcenia nosa, przez co jest to zabieg często wykonywany przez kosmetologów. Pacjenci wolą bowiem poddać się mniej inwazyjnym i kosztownym zastrzykom, które przynoszą podobny efekt do skomplikowanej operacji plastycznej.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...